۱۴۰۰ سه شنبه ۲۸ دي
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
تامين روشنايي 23 گلزار شهدا با استفاده از سامانه هاي خورشيدي
تامين روشنايي 23 گلزار شهدا با استفاده از سامانه هاي خورشيدي
23 گلزار شهدا با استفاده از سامانه هاي خورشيدي در روستاهاي تحت حوزه عملياتي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان برق دار شدند.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، بتول شيخ شعاعي معاون برنامه ريزي و مهندسي در خصوص تامين روشنايي گلزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس بيان نمود: اين شركت در مهرماه سال جاري مصادف با ماه محرم و هفته دفاع مقدس و همچنين پيرو مصوبات كميته مهندسي و يادمان ها در راستاي كنگره بزرگداشت 6500 شهيد استان كرمان، روشنايي23 گلزار شهدا شامل 108 مرقد متبرك شهدا را تامين نموده است.

 وي افزود: به منظور تامين روشنايي اين گلزارها در شهرستان هاي بافت، رابر، ارزوئيه، بم، فارياب، منوجان و رودبار جنوب به ميزان 2500 ميليون ريال از محل اعتبارات داخلي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان هزينه شده است.

شيخ شعاعي با بيان اينكه در تامين برق گلزارهاي مذكور از سامانه هاي خورشيدي استفاده شده است، خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه اين گلزارها در فاصله هاي طولاني از شبكه برق قرار داشتند و با هدف صرفه جويي در هزينه ها و استفاده از منابع انرژي پاك و تجديد پذير و حفظ محيط زيست از سامانه هاي انرژي خورشيدي استفاده شده است.

لازم به ذكر است كه در گذشته نيز روشنايي 11 گلزار شهدا با اعتبار 560 ميليون ريال تامين شده بود كه با احتساب گلزارهاي جديد، عملكرد شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان در تامين روشنايي گلزارهاي شهدا، 34 گلزار به مبلغ 3060 ميليون ريال مي باشد.

 

تاریخ:
1398/07/16
تعداد بازدید:
615
منبع:
دفتر روابط عمومي
نام نویسنده:
مهرداد محسني
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید پشتیبانی و مانع زدایی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان میباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه