۱۳۹۹ يکشنبه ۹ آذر
شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
برگزاری مانور جهادی تعمیرات و سازماندهی شبکه های برق در شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان
اولین مانور جهادی تعمیرات و سازماندهی شبکه های برق در سال 1399 توسط شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، این مانور با حضور فرماندار، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ، مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری و دیسپاچینگ، مدیر برق شهرستان رابر و 16 اکیپ عملیاتی خط گرم و سرد شهرستان های ارزوئیه، بافت، بردسیر، بم، رابر، سیرجان، جیرفت در مدیریت برق شهرستان رابر در بیستم مهرماه سال جاری برگزار گردید.

فرماندار رابر در آئین افتتاحییه مانور تعمیرات و سازماندهی شبکه برق، ضمن تاکید بر اهمیت زیاد برق در زندگی امروزی بیان نمود: مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان یکی از مدیران برجسته استانی می باشد که در راستای خدمت به مشترکین و تامین رفاه مردم ،نقش ارزنده ای را ایفا نموده است.

وی با اشاره به کسب رتبه برتر شرکت برق جنوب استان کرمان در جشنواره شهید رجائی، افزود: موفقیت این شرکت بر هیچ کس پوشیده نیست که همواره با دور اندیشی، مشکلات موجود را شناسایی و قبل از وقوع بحران آن ها برطرف می کنند.

حیدری در ادامه سخنان خود افزود: در چرخه مدیریت بحران بحث پیشگیری و امادگی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید مدنظر قرار گیرند و مانور امروز نیز در راستای شناسایی نقاط آسیب پذیر و تعمیر تجهیزات انجام خواهد شد.

سید کمال موسوی، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت برق جنوب استان کرمان نیز در این مراسم ضمن خیر مقدم به فرماندار شهرستان رابر بیان کرد: امروز اولین مانور تعمیرات شبکه های برق در سال 99 در 12 نقطه آسیب خیز که وضعیت خوبی را ندارند با هدف جلوگیری از حوادث در مواقع بحران، انجام می شود.

وی همچنین گفت: افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه های توزیع برق و کاهش خاموشی های ناخواسته ،آمادگی گروه های اجرایی جهت مواجهه با بحران های مختلف بر اساس کوهستانی بودن مناطق و شرایط نامساعد جوی و از طرفی تقویت ظرفیت های بالقوه شرکت، ایمن سازی شبکه برای شهروندان و رفع کانونهای خطر، شناسایی نقاط قابل بهبود از جمله اهداف برگزاری مانورهای تعمیرات شبکه های برق می باشد که اجازه نمی‌دهد یک شبکه به سمت بحرانی شدن برود در نتیجه این اقدام، رضایت مردم را در بر خواهد داشت.

در ادامه معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت ضمن ارائه توضیحات لازم در خصوص رعایت نکات بهداشتی و ایمنی به مامورین، این مانور را با یاد سردار شهید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و با ذکر "یازهرا" آغاز نمود.

 

 

 

تاریخ:
1399/07/21
تعداد بازدید:
266
منبع:
دفتر روابط عمومی
نام نویسنده:
مهرداد محسنی تکلو
ایمیل نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1399،  جهش تولید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان ميباشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه